loading
Hakkımızda

Hakkımızda

Dersevim Kişisel Gelişim Kursu 2000 yılında kurulan Akademik Kariyer Eğitim Merkezi (AKEM) velilerinin isteği üzerine kurulmuştur.

2008 yılında Erenköy’de eğitime başlayan kişisel gelişim kursumuz, “tutabilecek sözler vermek” felsefesiyle 2010 yılından itibaren Kozyatağı’nda kişiye özel eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir.

Neden Dersevim;

Kişisel Gelişim Kursumuz “8 kişilik” sınıflardan oluşan butik yapısıyla hizmet vermektedir. Her öğrencinin eksik olduğu nokta ve bu eksikliklerin kapatılma şekli ve süresi hepsi için farklıdır. Kişiye özel ilkemiz sayesinde, her bir öğrencimize eksiklerini kendi öğrenme şekillerine göre kapatma imkanı sunuyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz ve velilerimiz kendilerini özel hissetmektedir. Biz de Dersevim Kişisel Gelişim Kursu hizmetlerini ev ortamı sıcaklığında sunup veli ve öğrencilerimize bu özelliğimizi hissettirmeye çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizin eğitim-öğretim konusundaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek, sosyal yaşamdan kopmadan öğrencilere aile ortamının sıcaklığını hissettirmek, öğrenci, veli ve personelimizin mutlu olduğu bir ortam oluşturmak ve devamlılığını sağlamaktır…

VİZYONUMUZ

Başarıya giden yolda her öğrencimize "tutulabilecek sözler vermek" felsefesiyle en kaliteli hizmeti vermek, kişiye özel eğitim anlayışıyla veli ve öğrencilerimizi aile ortamı sıcaklığında karşılamak.